Garantili Seo Çalışması


          Garantili Seo kavramını açıklamak gerekirse SEO çalışması için kullanılan bazı sloganlar sayesinde daha fazla kitleye yayılmasına sebep olur.  Bir hizmeti veya ürünü kendi olanaklarınız ile oluşturduğunuz zaman ürünle ilgili tüm garantiler verebiliyor olmanız gerekmektedir. SEO kavramında ise arama motorları sizin iş ortağınız olmadığı için böyle bir garantili SEO çalışmasının olması mümkün değildir.  Google tarafından sağlanan sıralama çalışması bir başka 3.Tekil kişi tarafından belirlenemez. Sonuç itibari ile Google arama motoru sadece kendi algoritmaları ile sıralama belirlediği için dışardan bir müdahale mümkün değildir. Olması geren SEO kurallarına uyulan sitelerin yükselme garantisidir. Yetiş Yazılım ® bünyesi altında yapılan SEO çalışmaları birinci sıra garantisi vermese bile yaptığınız projelerin başarıya ulaştığında 1.sayfada 1.sıralarda görebilirsiniz. Üst sıralarda yer almanızı sağlamasına rağmen etik olarak buna garanti vermemektedir. Niye garanti vermiyor sorusunun cevabı ise Google iş ortağınız olmadığı için sürekli yenilenen unsurları takip ederek başarıya ulaşmanızı sağlamaktadır. Sahip olduğunuz alt yapı güçlü ise sitenizde etkili referans noktaları konumlandırabilirsiniz. Bu konuda Yetiş Yazılım ® girişimi olan SEO çalışması sayesinde aylık SEO çalışması &100 yükselme garantisi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Aylık SEO danışmanlığı sitenize özel olarak danışmanlık paketi hizmeti sunmaktadır. Aylık SEO danışmanlığı sayesinde mali açıdan bakıldığı zaman SEO departmanı sahibi daha düşük maliyetler ile karşılaşmanız anlamına gelmektedir.

          E-ticaret SEO çalışmaları ile web sitesinin yapısına ve şekline özel tasarlanmış paketler ile ürün satışını arttırmak veya firmanızın tanıtımını yapmak için geliştirilmiş bir seçenektir. Hizmet verdiğiniz sektöre özel sitelerde firmanızın reklamı yayınlanan resim ve metinler ile kalıcı ve kaliteli referans noktaları oluşturmanızı sağlar. SEO danışmanlığı ise hizmet alabileceğiniz alanda daha etkili 5 anahtar kelime belirleyerek ve bu kelimelerin sektör içerisinde kullanılan terimler olması şartı ile daha güçlü SEO hizmeti almanızı sağlamak amacı ile kurulmuş danışmanlık hizmetidir. Bu çalışma sayesinde firmanızı internet dünyasında daha çok kitleye ulaşmış olur. Bir diğer paket ise maksimum SEO. Sektörünüzde size karşı güçlü bir SEO rakibi varsa sizin de güçlü bir SEO desteği almanız gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse otel, oyun, haber gibi güçlü kelimeler seçerek özel bir çalışma ile sitenizi farklı kitlere duyurabilir ve otoriter bir siteye kavuşabilirsiniz. Limitsiz anahtar kelime belirleme şansınız olduğu için sektörde sizi rakip olan firmaları incelenerek SEO açısından sitenize değişik tasarımlar uygulanacaktır. Adından da anlaşılacağı gibi garantili ve maksimum SEO paketi ile firmanız rekabet ortamında güçlenecektir.

        Garantili Seo ise SEO çalışmasının belli bir diliminde hedef kelimelerim arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasının garantisini veren bir teminattır. Garantili SEO çalışması ile web sitenizin arama motorlarında daha yüksek sıralarda çıkmasını sağlayan ve düşüş yaşandığı taktir de aldığı ücreti geri iade eden bir sistemdir.  Bir diğer hizmeti ise hedef kelimelerin sıralaması üzerine değil de ziyaretçi sayılarının artmasını sağlamaktır.  Google veya başka arama motorları verileri esas alınarak incelenmesi doğrultusun da siteye olan trafiğin hedeflenen noktaya gelmesine garanti vermiş olur.

.       Garantili Seo sayesinde firmanızın web sitesi kalitesini arttırarak ekonomik anlamda size kazanç sağlayacaktır. Bilinmesi gereken bir husus ise kalıcı SEO garantisi diye bir şey yoktur. Rakiplerinizin yeni yaptığı SEO çalışmaları sizin arama motorlarındaki sıranızı etkiyebilir. Sürekli değişen Google algoritmalarını takip ederek web sitenizde ona göre yeni SEO çalışmaları yaptığınız zaman web sitenizin yerini koruyabilirsiniz. Yani google arama motorlarının yeniliklerini takip etmeniz gerekmektedir.

 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.